ABEL17ABEL17ABEL17
[email protected]
​Merkez Adres: Akşemseddin Mah. Ömerhalisdemir Cad.No:19/1,Eyüp,İstanbul
Şube Adres: Ortakapı Mah Karadağ Cad No:10 Kat:4 Merkez/Kars

İzole – On Grid Güneş Enerji Sistemleri

  • Anasayfa
  • İzole – On Grid Güneş Enerji Sistemleri

İZOLE – ON GRİD GÜNEŞ ENERJİ SİSTEMLERİ

On-Grid İzole Sistem ile tesisin elektrik ihtiyacı öncelikle güneş enerjisinden karşılanır, tüketimin enerji üretiminin üzerine çıktığı ve güneş enerji santralinin yetersiz kaldığı zamanlar da ise şebekeden enerji çekilir, ancak şebekeye enerji verilmez.

On Grid İzole.jpg

ON GRİD İZOLE GÜNEŞ ENERJİ SİSTEMİNİN AVANTAJLARI

Kapasite Engeli Yok

Şebekeye bağlı olunmasına rağmen şebekeye elektrik verilmeyeceği için; tüketim tesisinizin bağlı bulunduğu Trafo Merkezi’nde güneş enerji santrali kurulumu için gerekli boşluk olup olmadığı sorgulanmadan güneş enerji santrali kurulumu için gerekli izin ilgili Elektrik Dağıtım Şirketi tarafından verilir.

Hızlı Kurulum

Mevcut trafo ve elektrik bağlantısı üzerinden şebekeye bağlantı yapılması sebebiyle tüketim tesisininizin bulunduğu çatıya veya zemine uygun büyüklükteki güneş enerji santrali kurulumu uzun izin prosedürlerine takılmadan hızlı şekilde tamamlanır ve elektriğinizi güneşten karşılamaya başlarsınız.

Maliyet Avantajı

On-Grid İzole Sistemde, enerji depolama ihtiyacı yoktur. Elektrik ihtiyacınızı güneş yeterli oldukça öncelikle güneşten karşılarsınız, iç tüketimin güneş enerji santralinin üretiminden fazla olduğu durumlarda ise kalan ihtiyaç kadar enerji mevcut şebekeden karşılanır.

Güvenli Yatırım

Sürekli artan elektrik fiyatlarına karşın tesisinizin çatısına kurulabilecek güneş enerji santrali yatırımı ile beraber, elektrik maliyetlerinizi büyük oranda sabitlemiş ve önemli bir maliyet avantajı sağlamış olursunuz.

Hızlı Geri Dönüş

Güneş enerji santralinin en az 25 – 30 yıl boyunca üretim yapacağı düşünüldüğünde; yatırım maliyeti 7 – 8 sene içerisinde karşılandıktan sonra sistem çalışma ömrü boyunca kendi maliyetinin en az üç katı kadar gelir sağlayacaktır.

Subscribe to our newsletter

Sign up to receive latest news, updates, promotions, and special offers delivered directly to your inbox.
No, thanks