ABEL17ABEL17ABEL17
[email protected]
​Merkez Adres: Akşemseddin Mah. Ömerhalisdemir Cad.No:19/1,Eyüp,İstanbul
Şube Adres: Ortakapı Mah Karadağ Cad No:10 Kat:4 Merkez/Kars

Güneş Enerji Sistemleri

HİZMETLER

ANAHTAR TESLİM TESİS KURULUMU

Güneş Enerjisi Sistemi Projelerinizin başarılı bir şekilde hayata geçirilmesi için sistem tasarımı, malzeme tedariği, saha kurulumu, TEDAŞ kabulünün yaptırılması, işletme ve bakımını kapsayacak şekilde anahtar teslim hizmetler sunmaktadır.

PROJE & MÜHENDİSLİK HİZMETLERİ

Tecrübeli uzman kadro ve çözüm ortaklarıyla, güneş enerjisi santralleri için müşterilerine profesyonel bir anlayışla mühendislik, projelendirme, mühendislik ve TEDAŞ onay hizmetlerini sunmaktadır.

ORTA GERİLİM SİSTEM TASARIM VE KURULUMU

Güneş enerjisi santrallerinin Orta Gerilim hücreleri ve köşklerinin temininde sektörün önde gelen yerli ve yabancı üreticileri ile çalışmaktadır. Orta gerilim hücreleri ve ilgili beton köşkler veya dağıtım merkezi binalarının temini, montajı, kurulum ve devreye alma işlerinde anahtar teslim çözümler sunmaktadır.

ALÇAK GERİLİM PANO ÇÖZÜMLERİ

Güneş enerjisi santrallerinin Alçak Gerilim şalt Sistemlerine ait pano çözümlerinde ABB, ArTu, EAE veya Form Enerji panolar kullanarak çözümler üretir. 

ENERJİ NAKİL HATLARI

Güneş enerjisi santrallerinin şebekeye bağlanması için gerekli Enerji Nakil Hatları işleri ile ilgili mühendislik hesaplamaları, projelendirme, projenin TEDAŞ ve Dağıtım şirketleri onayı, malzeme tedariki, montaj ve kurulum işleri yapılmaktadır.

BAKIM ONARIM VE SERVİS HİZMETİ

Kurulumunu ve TEDAŞ kabulünü yaptırmış olduğu tesisler için sözleşme kapsamında yatırımcılarına süreli servis hizmeti vermektedir. Bu hizmet kapsamında herhangi bir arıza durumunda  teknik servisimiz tesise en kısa sürede müdahalede bulunarak olası üretim kayıplarını ortadan kaldırmaktadır.

PROJELER

GES Türkiye

GES Saha Uygulama

GES ÇATI UYGULAMASI

GES SULAMA

MOBİL GES

GES AYDINLATMA

MOBİL GES

GES SAHA UYGULAMA

GES OTOPARK

Subscribe to our newsletter

Sign up to receive latest news, updates, promotions, and special offers delivered directly to your inbox.
No, thanks